ANIMACJE

URODZINY

Organizujesz wesele, komunię, a może imprezę firmową? A może chcesz zorganizować najlepsze urodziny dla dzieci w Starachowicach! Poznaj naszą ofertę!

Przygotowaliśmy ofertę animacji właśnie na takie okazje. Od kilku lat specjalizujemy się w organizowaniu zajęć dla dzieci m.in urodzin czy warsztatów wakacyjnych. Nasi animatorzy to osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Ich kreatywność i zaangażowanie dają gwarancję świetnej zabawy.

Imprezy firmowe

Jesteśmy specjalistami od dobrej zabawy. Jeśli prowadzisz hotel, restaurację lub szukasz ciekawej formy poprowadzenia spotkania firmowego - skontaktuj się z nami! Przygotowaliśmy ofertę aniamacji dla dzieci oraz warsztaty dla wszystkich grup wiekowych. Prowadzimy warsztaty usprawniające komunikację i budujące zespół, warsztaty naukowe, kulinarne i wiele innych.

Chcesz zorganizować urodziny marzeń? Dobrze trafiłeś. Organizujemy przyjęcia urodzinowe na miarę marzeń małych i dużych.

Nasze bestsellery to urodziny z eksperymentem i przyjęcie w stylu Masterchef Junior. Podczas imprezy twoi goście świetnie się bawią, a Ty masz pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

EKSPERYMENTY- dzieci zmieniają się w prawdziwych naukowców. Wykonują samodzielnie wiele zaskakujących i całkowicie bezpiecznych eksperymentów z dziedziny chemii i fizyki.

Koszt: 450 zł / 10 osób

Czas trwania - 2,5h

MASTERCHEF- podczas przyjęcia dzieci wspólnie przygotują pyszny posiłek. Oryginalna włoska pizza, muffinki, owocowe desery, ciasteczka a może gnocchi ? Zapraszamy do naszej kuchni pełnej smaków!

Koszt: 490 zł / 10 osób

Czas trwania - 2,5h

MAGICZNE URODZINY Z HARRYM I HERMIONĄ- to przyjęcie dla tych, którzy choć na chwilę chcą przenieść się do świata magii. Dzieci wezmą udział w ceremonii przydziału, poznają tajniki tworzenia eliksirów, stworzą różdżkę i spróbują fasolek wszystkich smaków.

Koszt: 450 zł / 10 osób

Czas trwania - 2,5h

URODZINY BEZ WYJŚCIA -ESCAPE ROOM- to propozycja dla dzieciaków lubiących zagadki i wyzwania. Każde urodziny to inna historia uzależniona od wieku gości. Czy zdołacie się uwolnić? Czy jesteście zgranym zespołem ? Przekonajmy się …

Koszt: 450 zł / 10 osób

Czas trwania - 2,5h

wSPAniałe URODZINY- to idealna propozycja dla dziewczynek, które marzą o tym, by stać się ekspertami od pielęgnacji urody. Zapraszamy wszystkie młode damy, obiecujemy wspaniała zabawę.

Koszt: 490 zł / 10 osób

Czas trwania - 2,5h

DETEKTYWISTYCZNE URODZINY Z SHERLOCKIEM HOLMESEM- zagadki, odciski palców i niewyjaśnione zbrodnie! Już teraz możesz zostać pomocnikiem najsłynniejszego na świecie detektywa. Czy uda Ci się rozwiązać zagadkę?

Koszt 450 zł / 10 osób

Czas trwania - 2,5h

MINECRAFT- to urodziny w pełni oparte na grze. Podczas imprezy rozwiążemy zakręcony quiz, zbudujemy schron i stoczymy prawdziwą bitwę.

Koszt 450 zł / 10 osób

Czas trwania - 2,5h

MONSTER PARTY- Jeżeli lubicie straszne eksperymenty, tańce w stylu zombie lub tworzenie przerażających rzeczy to są to urodziny właśnie dla Ciebie!

Koszt 450 zł / 10 osób

Czas trwania - 2,5h

KOMANDO BIRTHDAY PARTY- to coś właśnie dla Ciebie. Już dzisiaj możesz zostać powołany na obowiązkowe ćwiczenia wojskowe i poznać jak smakuje życie komandosa.

Koszt 450 zł / 10 osób

Czas trwania - 2,5 h

CZEKOLADOWE URODZINY- to impreza dla prawdziwych smakoszy. Każdy z młodych cukierników będzie miał szansę wykazać się wiedzą na temat naszego kakaowego przysmaku, zobaczyć w jaki sposób jest przygotowywany i co najważniejsze wyprodukować swoją własną tabliczkę czekolady.

Koszt 490 zł / 10 osób

Czas trwania - 2,5h

THE BIG GAME- czy marzyliście kiedyś o wzięciu udziału w teleturnieju telewizyjnym? Bo my bardzo! Dlatego stworzyliśmy urodziny, które pozwolą poczuć ten dreszczyk emocji. Sprawdzimy czy rozpoznacie "Jaka to melodia?" czy uda Wam się zwycięsko rozegrać "Postaw na milion", a "Sportakiada" troszeczkę Was rozrusza.

Koszt 450 zł / 10 osób

Czas trwania - 2,5h

URODZINY DLA MALUCHA - jest to scenariusz dedykowany dla dzieci w wieku 4-5 lat. Podczas urodzin dzieci biorą udział w wielu różnorodnych aktywnościach. Nam nuda nie grozi!

Koszt 450 zł / 10 osób

Czas trwania - 2h

Cena standardowa obejmuje 10 osób, każda kolejna to +17 zł

W ramach opłaty oferujemy:

 • 2,5 lub 2 godziny animacji,
 • spersonalizowane zaproszenia,
 • poczęstunek dla gości,
 • kawę, herbatę dla rodziców,
 • szampan Picollo,
 • piniatę,
 • upominki dla gości,
 • opiekę min. 2 animatorów.

Atrakcje dodatkowe na życzenie klienta:

 • Kolorowa (tematyczna) zastawa .
 • Poczęstunek dla rodziców: kanapeczki z łososiem, szynką, serem; muffinki, koreczki, przekąski fit.
 • Tort urodzinowy.
 • Popcorn.

Prosimy o rezerwację urodzin

min. 3 tygodnie przed imprezą.

Kontakt pod nr telefonu 534 333 711 , e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub w recepcji szkoły przy ul. Spółdzielczej 33 lub ul. Lutosławskiego 6 w Starachowicach.