Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania podczas pierwszej rozmowy telefonicznej lub wizyty w sekretariacie.

 

Jak można się zapisać?

Ponieważ ważne jest dla nas bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jedyną formą zapisu do szkoły jest wypełnienie formularza dostępnego w naszych sekretariatach  ul. Spółdzielcza 33 / ul. Lutosławskiego 6.

 

 

W jaki sposób tworzone są grupy?

Każde dziecko powyżej III klasy podstawowej zapraszamy na krótką rozmowę z metodykiem, niewielki test sprawdzający dotychczasową wiedzę. Tak samo postępujemy z dorosłymi, wyjątkiem są grupy, które uczą się języka zupełnie od podstaw. Po klasyfikacji przydzielamy osoby do konkretnych grup, przy czym na pierwszym miejscu patrzymy na poziom, potem na wiek . Różnica wiekowa w grupach dziecięcych nigdy nie jest większa niż 2 lata, w grupach młodzieżowych 3 lata, dorośli stanowią osobną grupę.

 

Jak wygląda grafik zajęć?

Ostateczny grafik tworzymy w na początku września. Grupy z lat poprzednich zazwyczaj mają te same terminy zajęć co w roku poprzednim. Nowych kursantów po dokonanej klasyfikacji przypisujemy do grupy na odpowiednim poziomie.

 

Jak często odbywają się zajęcia?

Grupy maluchów od 2 roku życia, dziecięce, młodzieżowe, osób dorosłych zawsze odbywają zajęcia dwa razy w tygodniu. Wyjątkiem są grupy osób dorosłych zaczynających naukę od podstaw, tutaj decyzją większości grupy spotkania odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu.

 

Co jeśli nie utworzy się grupa na moim poziomie?

Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie. Rzadko zdarza się, że nie powstaje grupa, potrzebujemy 5 osób by dany kurs się rozpoczął. Jeśli ilość osób jest mniejsza, proponujemy inne formy kształcenia – zajęcia indywidualne, zajęcia dzielone, mini grupy.

 

Jakie są koszty kursu?

Koszty kursów są różne w zależności od wieku. Szczegółowy cennik dostępny na naszej stronie w zakładce cennik

Zadzwoń lub napisz do nas!

Starachowice - Spółdzielcza

ul.Spółdzielcza 33 Starachowice

Poniedziałek- piątek: 13.00-19.00

+48 667 33 33 11

+48 731 121 821

+48 41 240 42 62

biuro@speakout.com.pl

Starachowice - Lutosławskiego

ul.Lutosławskiego 6 Starachowice

Poniedziałek- piątek: 13.00-19.00

+48 534 333 711

biuro@speakout.com.pl